59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Nieduży blisko miasta z piękną działką

Nieduży blisko miasta z piękną działką

/Domy/Jerzmanki
Cena: 360 000 zł 8 571,42 zł/m2

 

Mały domek w pobliżu Zgorzelca, posadowiony na pięknej i dużej działce.  Nieruchomość położona w Jerzmankach  w odległości wynoszącej jedynie ok. 4,5 km. do Zgorzelca.  Jednym z największych atutów tej nieruchomości jest jej zaciszne  położenie. Przylega ona bezpośrednio do wewnętrznej, gminnej, asfaltowej, oświetlonej drogi. Leży w otoczeniu budynków mieszkalnych i gruntów rolnych. Znajduje się przy końcu wioski, w niewielkiej odległościom od stawu – łowiska PZW i stadniny koni.  Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej,  murowany. Na parterze znajdują się: ganek 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i kotłownia. Ta część ma powierzchnię ok. 42 m kw. Natomiast na poddaszu można utworzyć dodatkowy, trzeci pokój. Dach konstrukcji drewnianej, kryty blachą. Budynek jest ocieplony. Okna PCV. Na podłogach położone są głównie panele i płytki ceramiczne, na ścianach tynki cementowe i gładzie. Centralne ogrzewanie zasilane jest starym kotłem węglowym. Obiekt wymaga nakładów, nadaje się jednak do natychmiastowego zamieszkania. Działka o pow. ok. 2320 m2 jest zagospodarowana i ogrodzona. Posadowione są  na niej też m. innymi: murowany budynek gospodarczy oraz altana. Na części jest oczko wodne i starodrzew.  Działka ma kształt nieregularny jednak jej wielkość pozwala na wybudowanie na niej nowego domu. To kolejny wielki walor tej nieruchomości - gdyż cena jednostkowa nieruchomości 155,17 zł/ 1 m kw gruntu nie odbiega od cen niezabudowanych działek budowlanych.  Jest to wspaniała oferta dla wszystkich, którzy chcą spełnić swoje marzenie o zamieszkaniu na wsi lub dla tych, którzy chcą mieć swoją daczę w pobliżu miasta. A także dla chcących prowadzić swoją działalność gospodarczą na tego typu nieruchomości. Jest to świetna propozycja dla ludzi w każdym wieku - zarówno młodych jak i emerytów.

Cena ofertowa wynosi 360 000 zł .Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606 803 617

 

  • Liczba pokoi: 2
  • Ogrzewanie: własne na paliwo stałe
  • Powierzchnia działki : 2320 m2
  • Droga dojazdowa: asfaltowa

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617