59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Parterówka do wykończenia na urokliwej działce -taniej

Parterówka do wykończenia na urokliwej działce -taniej

/Domy/Koźlice k.Zgorzelca
Cena: 680 000 zł 4 223,60 zł/m2

Nowoczesny, parterowy z garażem, wygodny dom w stanie deweloperskim do wykończenia. Położony we wsi Koźlice (gm. Zgorzelec). Od Zgorzelca nieruchomość oddalona jest  ok. 5 km, a od Bogatyni ok. 25 km. Do Koźlic prowadzi wyremontowana  droga wojewódzka 352.  Jest to szczególnie korzystna lokalizacja dla ludzi związanych zawodowo ze Zgorzelcem, Goerlitz, a także Kopalnią i Elektrownią Turów.  Nieruchomość położona na osiedlu domków jednorodzinnych, w pobliżu lasu i ścieżki rowerowej łączącej Radomierzyce ze Zgorzelcem. Budynek parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni łącznej ok. 161 m kw, - w tym: powierzchnia  mieszkalna ok. 109 m kw, garażu 27,0 m kw i strychu 25 m kw.  W skład powierzchni mieszkalnej wchodzą: wiatrołap,  otwarta kuchnia połączona z salonem, 3 pokoje, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze  i garaż. Budynek murowany - ściany budynku są wykonane z keramzytu. Jest to lekkie kruszywo budowlane, wypalane z oczyszczonej gliny. Keramzyt należy do materiałów niepalnych, obojętnych chemicznie, odpornych na wodę, działanie pleśni, grzybów i gryzoni. Posiada bardzo dobre parametry izolacji cieplnej i akustycznej. Dodatkowo ściany zewnętrzne są ocieplone styropianem 20 cm, na który położony jest tynk strukturalny. Konstrukcja dachowa drewniana - w technologii MITEK. Dach z orynnowaniem, podbitką, kryty dachówką CREATON. Strop z płyty GK ocieplony wełną mineralną 25 cm / 30 cm. Okna trzyszybowe PCV z elektrycznymi roletami zewnętrznymi. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, brama garażowa segmentowa. Budynek posiada instalacje: elektryczną, wodną i kanalizacyjną, (punkty wodno-kanalizacyjne), instalację centralnego odkurzacza (bez jednostki ssącej), rozprowadzenie instalacji pod „inteligentny dom”,  antenę satelitarną, instalację c.o. (podłogową), dla której zasilanie przewidziane jest z pompy ciepła. Do budynku doprowadzona jest woda z sieci, prąd, natomiast odprowadzanie ścieków zaprojektowane jest do przydomowej oczyszczalni ścieków, którą należy wykonać. Do wykończenie pozostało m. innymi: montaż drzwi wewnętrznych, osprzętu elektrycznego, białej armatury i podłóg, które należy położyć na ocieploną, wylaną posadzkę, malowanie, układanie płytek ceramicznych. Cena nie obejmuje pompy ciepła. Działka słoneczna, kształtna o powierzchni 1090 m kw z przepięknymi widokami na góry i okolicę.

Cena ofertowa wynosi 680 000 zł (brutto z 8% podatkiem VAT). Cena obejmuje udział w drodze wewnętrznej komunikującej nieruchomość z drogą powiatową. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.

Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K. C.

Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze!
Kontakt w sprawie oferty, pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606 803 617.

  • Typ domu: wolnostojący
  • Liczba pokoi: 4
  • Materiał ścian: keramzyt
  • Dach: dachówka
  • Okna: PCV z roletami
  • Ogrzewanie: podłodowe zasilane pompą ciepła
  • Powierzchnia działki : 1090 m2

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617