59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Rezerwacja

Rezerwacja

/Domy/Studniska
Cena: 0 zł 0 zł/m2

Wspaniale położony, wolnostojący, na b. dużej działce dom mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Studniska Dolne, oddalonej ok. 9 km od Zgorzelca. Budynek piętrowy z poddaszem. Wybudowany w okresie przedwojennym w technologii murowanej.  Działka  położona blisko centrum wsi na wzniesieniu. Dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami (2 i 3 pokojowym) oraz 2 stanowiskowym garażem. Na parterze od północy znajduje się oddzielne wejście do pierwszego mieszkania. Z przedpokoju jest tu wejście do łazienki i kuchni. Z kuchni wchodzi się do dużego przejściowego pokoju, który jest pomieszczeniem przechodnim do drugiego pokoju. Z kolei od strony południowej domu – poprzez zabudowany ganek - jest drugie niezależne wejście. Prowadzi ono do małego korytarzyka. W nim jest wejście do pokoju, garażu i na schody prowadzące na górną kondygnację. Na piętrze oprócz komunikacji są: kuchnia,  łazienka  i 2 pokoje, z których jeden jest pomieszczeniem przechodnim do drugiego. W szerokim korytarzu jest wyjście na taras przykrywający ganek.  Istnieje możliwość zmiany układu funkcjonalnego pomieszczeń. Budynek wymaga pewnych prac remontowych – choć nadaję się również do zamieszkania po odświeżeniu. Centralne ogrzewanie zasilane jest piecem węglowym. Budynek posiada strych.  Nieruchomość posadowiona  jest na działce o powierzchni 8517 m2 oznaczonej w mpzp symbolem 5MR, RP. Istnieje możliwość podziału działki. Oferta idealna dla 2 pokoleniowej rodziny. Można też jedno z mieszkań w budynku przeznaczyć na wynajem, a ze środków uzyskanych z tej inwestycji spłacać kredyt zaciągnięty na kupno tej nieruchomości. Jest to też ciekawa propozycja dla miłośników życia na wsi,  ceniących spokój i ciszę oraz lubiących obcować z przyrodą.

 Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  kontakt w sprawie oferty, tel. 606 803 617.

  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia działki : 8517 m2

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617