59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Zgorzelec atrakcyjny bliźniak

Zgorzelec atrakcyjny bliźniak

/Domy/Zgorzelec
Cena: 597 000 zł 2 573,27 zł/m2

Zadbany, duży, 6 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zacisznym osiedlu domków jednorodzinnych w północnej dzielnicy Zgorzelca, przy ul. Śniadeckiego.  Jest to słoneczna i spokojna dzielnica mieszkaniowa. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi około 232 m kw. Pomieszczenia budynku rozlokowane są na 2 kondygnacjach, które są rozsunięte tworząc dodatkowe półpiętra. Do domu prowadzą dwa główne wejścia. Jedno z poziomu „O”  prowadzi do przedpokoju i przechodniego pomieszczenia pełniącego aktualnie funkcję kuchni. Z niego jest wejście do dużego pokoju i pomieszczeń piwniczno – gospodarczych oraz dużego garażu. Tu znajdują się m. innymi łazienka (z kabiną prysznicową) i toaletą oraz 2 pomieszczenia gospodarcze z kotłownią.  Drugie niezależne wejście z ulicy prowadzi przez otwarty ganek i kilka zewnętrznych schodów do pomieszczeń na wysokim parterze. Po wejściu do przedpokoju wchodzimy do otwartej przestrzeni tej kondygnacji. To tu jest połączony z otwartą kuchnią i jadalnią piękny duży salon z kominkiem i z wyjściem na przestronny otwarty, a także zabudowany (ogród zimowy). Na górnych kondygnacjach są  4 pokoje, łazienka z wanną i toaleta.

Budynek ma ściany trójwarstwowe (cegła, wełna mineralna i suporeks), a część z nich dodatkowo jest ocieplona styropianem. Kryty jest blachą ocynkowaną (niedawno zostało wykonane malowanie specjalistyczną farbą całego poszycia).  Aktualnie ogrzewanie c.o. zasilane jest piecem węglowym. Jednak obok zainstalowany jest nieczynny kocioł gazowy, który można wymienić i zmienić w ten sposób źródło ogrzewania na gazowe.

Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 444 m kw. Teren jest ładnie zagospodarowany i ogrodzony. Budynek ma ok. 30 lat, ale jest zadbany, na bieżąco remontowany.

Nieruchomość nadaje się dla wielopokoleniowej rodziny.  Można też wykorzystać oddzielne wejście i pomieszczenia na parterze do wynajmu lub prowadzenia działalności gospodarczej np. gabinetu. Mając na uwadze, że tego rodzaju domy do sprzedania - trafiają się niezwykle rzadko - oferta ta stanowi  okazję dla poszukujących takiej właśnie nieruchomości.

Cena ofertowa wynosi 597 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający! 

Istnieje możliwość w rozliczeniu zamiany na mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni do 70 m kw, położone w Zgorzelcu (tylko z balkonem, do I piętra, lub wyżej ale z windą) + dopłata.


Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.
Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu

  • Typ domu: bliźniak
  • Liczba pokoi: 6
  • Powierzchnia działki : 444 m2

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617, 604 155 534