59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Atrakcyjna nieruchomość z dużym potencjałem, tanio

Atrakcyjna nieruchomość z dużym potencjałem, tanio

/Komercyjne/Bogatynia centrum
Cena: 597 000 zł 1 275,64 zł/m2

Atrakcyjna nieruchomość budynkowa zabudowana budynkiem komercyjnym w Centrum Bogatyni.  Obiekt użytkowy, wolnostojący,  podpiwniczony, z dwoma kondygnacjami nadziemnymi, zlokalizowany  przy ul. 1 Maja, w pobliżu skrzyżowania z ul. Armii Krajowej i transgranicznej drogi.  W niewielkiej odległości od nieruchomości znajdują się m. innymi główne skrzyżowanie miejskie z centrum handlowo usługowym, część Urzędu Miasta i Gminy, przedszkole, park.  Budynek o powierzchni zabudowy 211,20 m kw, powierzchni całkowitej 468 m kw i kubaturze 2073 m3. W całości murowany, kryty dachówką.  Obiekt w dobrym stanie technicznym, po kilku remontach. Poprzednio pełnił funkcję baku spółdzielczego, a obecnie po wydzieleniu pomieszczeń za pomocą demontowanych przegród pełni funkcję mieszkalną. Utworzono w nim 16 pokoi, 5 łazienek i 4 kuchnie. Dodatkowo w piwnicy znajduje się pokój, kuchnia i łazienka. Pomieszczenia te są wynajmowane dla pracowników różnych firm. Istnieje stosunkowo prosta możliwość zmiany konfiguracji  (układu przestrzennego) pomieszczeń. Dzięki szerokiemu przeznaczeniu w mpzp (oznaczenie MM: funkcja mieszkaniowa, produkcyjna i usługowa o skoncentrowanych układach zabudowy) możliwe jest prowadzenie na nieruchomości różnych form działalności lub mieszkalnictwa. Nieruchomość położona jest w obszarze wskazanym do objęcia ścisłą ochroną wartości zabytkowych i jest wpisana do gminnej ewidencji zabytków. Budynek o atrakcyjnej bryle architektonicznej z tarasem na I piętrze (zadaszonym w ½) oraz zadaszeniem tarasu na parterze. Wyróżnia go oryginalna elewacja z cegły klinkierowej (z ornamentami, płaskorzeźbami), konstrukcja dachu i liczne elementy metaloplastyki (kraty). Ciekawostką jest istniejące i nadające się do wykorzystania pomieszczenie skarbca z sejfem – na parterze budynku. Obiekt podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej, kanalizacyjnej, wodnej i energetycznej. Działka o powierzchni 523 m kw stanowi przedmiot użytkowania wieczystego. Posadowiony jest na niej również garaż o pow. ok. 24 m kw i wysokości 3 m. Na niezabudowanej części działki jest miejsce parkingowe dla kilku aut.
Istnieje możliwość wynajmu części lub całości nieruchomości.

Cena ofertowa wynosi tylko: 597 000 zł. tj: 1275,64 zł za 1 m2  powierzchni całkowitej. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający!

 Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606-803-617

  • Ogrzewanie: z sieci miejskiej

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617