59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Funkcjonujący od wielu lat bar

Funkcjonujący od wielu lat bar

/Komercyjne/Zgorzelec centrum
Cena: 550 000 zł 4 700,85 zł/m2

Funkcjonujący od wielu lat  bar z zapleczem położony w ścisłym centrum miasta w Zgorzelcu.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu (wg. stanu prawnego) wynosi 117,80 m kw. Obiekt od ponad 30 lat  funkcjonował jako znany wszystkim mieszkańcom Zgorzelca i okolic Bar Cent. Aktualnie od ok. 3 miesięcy z powodu przejścia na emeryturę właścicieli jest w nim zawieszona działalność. Jednak w lokalu pozostawione są w stanie gotowości wszystkie urządzenia, maszyny i wyposażenie. Pozwoli to nowemu właścicielowi na niemal natychmiastowe wznowienie w nim działalności gastronomicznej. Oczywiście możliwe jest tu uruchomienie każdej innej aktywności gospodarczej – jednak wyrobiona marka i znany wszystkim punkt gastronomiczny gwarantują osiągnięcie szybkich dochodów uzyskiwanych z tej właśnie działalności. Poza tym oferta obejmuje też całe wyposażenie baru (w dodatkowej cenie 50 tys. zł) - obejmujące dosłownie wszystko co jest niezbędne do działalności gastronomicznej (od sztućców,  poprzez lodówki, kuchenki, maszyny i meble). Nieruchomość oprócz sali konsumpcyjnej posiada szereg pomieszczeń kuchennych i pomocniczo – magazynowych oraz  2 toalety. Ma dwa niezależne wejścia. Ogrzewanie własne gazowe. Lokal położony jest w części piwnicznej i sutereny wyremontowanego budynku, który ma jedną z najpiękniejszych brył architektonicznych w mieście. Znajduje się on przy głównym miejskim rondzie im. Jakoba Boehma. Istnieje też możliwość wynajmu lokalu z czynszem miesięcznym netto 5 tys. zł i kaucją za wyposażenie wynoszącą 30 tys. zł.

Mając na uwadze fakt, że tego typu nieruchomość, w tej lokalizacji trafia się niezwykle rzadko, kupi ją ten, kto pierwszy podejmie właściwą decyzję.

 

Cena ofertowa wynosi 550 tys. zł. netto + 23% VAT. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający!

 

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606-803-617

  • Ogrzewanie: własne gazowe

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617