59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Deweloperskie na I piętrze

Deweloperskie na I piętrze

/Mieszkania/Zgorzelec ul. Migdałowa
Cena: 315 000 zł 5 338,98 zł/m2

Atrakcyjne, przestronne, z balkonem, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe . Nieruchomość położona na  I piętrze w nowo wybudowanym 12 rodzinnym budynku mieszkalnym w Zgorzelcu przy ul. Migdałowej. Lokal  o pow. ok. 59,89* m2, składa się z przedpokoju, trzech ustawnych pokoi, kuchni, oraz łazienki  z toaletą. Mieszkanie w stanie deweloperskim – do własnego wykończenia. Lokal posiada instalację elektryczną (z osprzętem), wodno-kanalizacyjną, domofonową, światłowodową, instalację LAN, instalację TV naziemnej cyfrowej, satelitarnej Astra + Hotbird - w każdym z pokoi. Instalacja grzewcza podłogowa (zasilana pompą ciepła) ułożona na całej powierzchni. Stolarka okienna PCV  trzyszybowa (Ug=0,5), parapety wewnętrzne granitowe.  Do wykończenia w mieszkaniu pozostaje: malowanie ścian, ułożenie posadzek, wykończenie łazienki i kuchni, montaż urządzeń sanitarnych oraz drzwi wewnętrznych.  W częściach wspólnych znajduje się pomieszczenie do przechowywania np. rowerów, wózków. Budynek w całości podpiwniczony. Każdy nabywca mieszkania kupuje również komórkę piwniczną w dodatkowej cenie 1500 zł / 1 m kw (brutto z podatkiem VAT).

Budynek o ładnej architekturze, wykonany wg. najnowszych norm energetycznych i z najlepszej jakości materiałów. Ściany pustak ceramiczny f-my Eder 25 cm. Ocieplenie zewnętrzne 17 cm styropian grafitowy, skosy na poddaszu ocieplone natryskowo pianą PUR o grubości 20 cm i uzupełnione wełną mineralną, dachówka falista ceramiczna, tynki gipsowe, sufity gładzie, balustrady ze stali nierdzewnej. W budynku zainstalowane są: fotowoltaika o mocy ok 4,9 kW i kotłownia z pompą ciepła, z której jest dostarczana jest również ciepła woda użytkowa. Wszystko to powoduje, że mieszkania wyróżniać będą b. niskie koszty utrzymania. Potwierdzają to poprzednie inwestycje tego samego inwestora. Ostatnią z nich były oddane do użytku dwa 8 rodzinne budynki przy ul. Radosnej (ostatni w 2018 r).

Budynek stanowi I etap budowy małego osiedla, w skład którego wejdzie 5 takich samych domów mieszkalnych, które będą posadowione na obszarze 7244 m kw. Cały ten teren będzie ogrodzony (zamykany bramą na pilota) i zagospodarowany: chodniki i podjazdy, zieleń, parking.  Każdy nabywca mieszkania otrzyma jedno miejsce parkingowe gratis. Dodatkowo- do dyspozycji mieszkańców - powstaną jeszcze miejsce do grillowania i plac zabaw dla dzieci. Parking oraz podwórko będą monitorowane z możliwością podglądu w mieszkaniu. 

Nieruchomość położona jest w północnej części Zgorzelca, w pobliżu ulic Lubańska i Fabryczna. W niedalekim sąsiedztwie budowanego Osiedla "Nova Północ" i dyskontu Biedronka. Posiada wygodny i szybki dostęp do centrum miasta jak i do centrów handlowych miasta i obwodnicy. W niedalekiej odległości są też: szpital, szkoła podstawowa, dworzec kolejowy, pawilon handlowy

Planowany termin oddania do użytkowania –IV kwartał 2020 roku! Nieruchomość doskonale nadaje się dla osób ceniących komfort i prestiż.

Cena ofertowa wynosi:  315 000 zł brutto z podatkiem VAT (ok. 5259,65 zł za 1 m2). Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający!

 

 Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Krzysztof Kwiatkowski, licencja nr 1122, tel. 606-803-617

 

*Podana powierzchnia jest wartością przybliżoną, dokładna wartość zostanie podana w zaświadczeniu o samodzielności lokalu.

 

  • Ilość pokoi: 3
  • Piętro: 1
  • Rok budowy: 2020
  • Ogrzewanie: pompa ciepła
  • Standard: do wykończenia
  • Balkon: jest

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617, 604 155 534