59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

I piętro, balkon, Os. Centralne.

I piętro, balkon, Os. Centralne.

/Mieszkania/Zgorzelec, os. Centralne
Cena: 320 000 zł 7 804,87 zł/m2

Okazyjna oferta  2 pokojowego mieszkania położonego przy ulicy Poniatowskiego na Osiedlu Centralnym. Jest to dzielnica nie bez powodu ciesząca się największym zainteresowaniem kupujących.  To tu są najniższe czynsze, jest najwięcej zieleni, panuje cisza i spokój. Parę kroków od nieruchomości jest duży pawilon handlowo – usługowy m. innymi z pocztą, zakładem fryzjerskim i sklepami różnych branż. Stąd jest bardzo blisko do wszystkich najważniejszych punktów miasta, a do Kauflandu i szpitala można dotrzeć w ciągu kilku minut. Ale to nie koniec zalet tej nieruchomości. Mieszkanie jest położone na najlepszym – pierwszym piętrze! Jego powierzchnia wynosi 41,64 m kw. Dodatkowo przynależy do niego piwnica o pow. 6,24 m kw. Jeden z pokoi jest połączony z półotwartą kuchnią, natomiast w drugim jest wyjście na słoneczny balkon. Mieszkanie na osi południe – północ. Pokój z balkonem położony jest od południa, natomiast drugi pokój i kuchnia mają okna wychodzące na północ. Czynsz z zaliczką na centralne ogrzewanie i funduszem remontowym wynosi 460 zł. Standard i stan techniczny lokalu są średnie, jednak pozwalające na natychmiastowe zamieszkanie. Mieszkanie może być sprzedane z całym znajdującym się w nim umeblowaniem – co daje możliwość natychmiastowego jego wynajęcia. Wydanie może nastąpić zaraz po nabyciu. Mając na uwadze, że mieszkania na Osiedlu Centralnym trafiają się niezwykle rzadko oferta ta stanowi  okazję dla poszukujących takiego właśnie mieszkania! Kupi je ten kto pierwszy podejmie właściwą decyzję!

 Cena 320 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.
 

Kontakt w sprawie oferty Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 602 383 470.

  • Ilość pokoi: 2
  • Piętro: I
  • Typ kuchni: osobna
  • Ogrzewanie: miejskie z sieci
  • Balkon: jest
  • Pomieszczenia przynależne: jest

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617