59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Przestronne 3 pokojowe z balkonem

Przestronne 3 pokojowe z balkonem

/Mieszkania/Zgorzelec
Cena: 378 000 zł 6 406,77 zł/m2

Atrakcyjne, przestronne, słoneczne, z balkonem, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe . Nieruchomość położona na  II piętrze w nowo wybudowanym 12 rodzinnym budynku mieszkalnym w Zgorzelcu przy ul. Migdałowej. Lokal  o pow. ok. 59,30* m2, składa się z przedpokoju, trzech ustawnych pokoi, kuchni, oraz łazienki  z toaletą. Mieszkanie w stanie deweloperskim – do własnego wykończenia. Lokal posiada instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, domofonową, światłowodową, instalację LAN, instalację TV naziemnej cyfrowej, satelitarnej Astra + Hotbird. Instalacja grzewcza podłogowa (zasilana pompą ciepła) ułożona na całej powierzchni. Stolarka okienna PCV  trzyszybowa (Ug=0,5), parapety wewnętrzne granitowe.  Do wykończenia w mieszkaniu pozostaje m. innymi: malowanie ścian, ułożenie posadzek, wykończenie łazienki i kuchni, montaż urządzeń sanitarnych oraz drzwi wewnętrznych.  W częściach wspólnych znajduje się pomieszczenie do przechowywania np. rowerów, wózków. Budynek w całości podpiwniczony. Każdy nabywca mieszkania zobowiązany jest do kupna komórki piwnicznej (do wyboru), w dodatkowej cenie 2000 zł / 1 m kw. (brutto z podatkiem VAT).

Uwaga: istnieje możliwość kupna znajdujących się w budynku innych mieszkań: 1, 2 i 3 pokojowych. Pozostało ich niewiele, a wcześniejsze podjęcie decyzji o kupnie daje większą możliwość dokonania wyboru najbardziej odpowiedniej dla siebie nieruchomości.

Budynek o ładnej architekturze, wykonany wg. najnowszych norm energetycznych i z najlepszej jakości materiałów. Ściany pustak ceramiczny f-my Eder 25 cm. Ocieplenie zewnętrzne 17 cm styropian grafitowy, skosy na poddaszu ocieplone natryskowo pianą PUR o grubości 20 cm i uzupełnione wełną mineralną, dachówka falista ceramiczna, tynki gipsowe, sufity gładzie, balustrady ze stali nierdzewnej. W budynku zainstalowane są: fotowoltaika o mocy ok 4,9 kW i kotłownia z pompą ciepła, z której jest dostarczana również ciepła woda użytkowa. Wszystko to powoduje, że mieszkania wyróżniać będą b. niskie koszty utrzymania. Potwierdzają to poprzednie inwestycje tego samego inwestora. Były nimi oddane do użytku dwa 8 rodzinne budynki przy ul. Radosnej (ostatni w 2018 r) oraz 12 rodzinny budynek przy ul. Migdałowej (etap I osiedla, oddany do użytku na przełomie 2020/2021 r).

Budynek stanowi II etap budowy komercyjnego osiedla, w skład którego wejdzie docelowo 5 takich samych domów mieszkalnych. Będą one posadowione na obszarze 7244 m kw. Teren ogrodzony (zamykany bramą na pilota oraz szlabanem) i zagospodarowany: chodniki i podjazdy, zieleń, parking.  Każdy nabywca mieszkania otrzyma gratis jedno miejsce parkingowe do wyłącznego korzystania. Dodatkowo- do dyspozycji mieszkańców miejsce do grillowania i plac zabaw dla dzieci. Parking oraz podwórko monitorowane z możliwością podglądu w mieszkaniu. 

Nieruchomość położona jest w północnej części Zgorzelca, w pobliżu ulic Lubańska i Fabryczna. W niedalekim sąsiedztwie budowanego Osiedla "Nova Północ" i dyskontu Biedronka. Posiada wygodny i szybki dostęp do centrum miasta jak i do centrów handlowych miasta i obwodnicy. W niedalekiej odległości są też: szpital, szkoła podstawowa, dworzec kolejowy, pawilon handlowy

Planowany termin oddania do użytkowania – I kwartał 2022 roku! Nieruchomość doskonale nadaje się dla osób ceniących komfort i prestiż. JUŻ TERAZ PRZYJMUJEMY ZAPISY!

Cena ofertowa wynosi:  378 000 zł brutto z podatkiem VAT (ok. 6374 zł za 1 m2) + koszt nabycia piwnicy. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający!

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606-803-617

 

*Podane powierzchnie są wartościami przybliżonymi, dokładne wartości zostaną podana w zaświadczeniach o samodzielności lokalu.

  • Ilość pokoi: 3
  • Piętro: II
  • Rok budowy: 2022
  • Ogrzewanie: pompa ciepła
  • Balkon: jest

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617