59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

O firmie

 O firmie

Istniejąca od 1991 roku Firma Handlowo Usługowa IMPET jest rodzinną firmą. Głównym naszym kierunkiem działalności jest  pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, którym się zajmujemy od 1995 roku. Jesteśmy najdłużej działającym podmiotem w tym zakresie w Zgorzelcu. Właściciele firmy posiadają licencje zawodowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.  Małgorzata Kwiatkowska ma licencję nr 6594, natomiast Krzysztof Kwiatkowski ma licencję nr 1122. Firma posiada wymagany ustawowo certyfikat ubezpieczeniowy w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Aby umożliwić potencjalnym nabywcom Państwa nieruchomości przeprowadzenie transakcji oferujemy im atrakcyjne kredyty na cele mieszkaniowe, budowlane i remontowe. Mamy podpisane stosowne umowy o współpracy kredytowej z kilkoma bankami. Prowadzimy także  wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw. Właściciel firmy mgr inż Krzysztof Kwiatkowski jest jednocześnie rzeczoznawcą majątkowym. Posiada uprawnienia zawodowe nr 4117 w zakresie szacowania nieruchomości oraz maszyn i urządzeń trwale z gruntem związanych. Jest członkiem WROCŁAWSKIEGO STOWARZYSZENIA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH. Ukończył studia podyplomowe „Wycena Przedsiębiorstw” na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Dodatkowo współpracujemy z wieloma specjalistami i firmami innych branż, mogącymi pośrednio wspomóc działania zmierzające do sprzedaży, kupna, zamiany nieruchomości. Stale doskonalimy swój poziom wiedzy fachowej oraz warsztat zawodowy. Szeroko rozpropagowujemy i reklamujemy nasze biuro, tak aby każdy Poszukujący nieruchomości trafił do naszej firmy i mógł zostać poinformowany o Państwa ofercie.  Wszystkim nabywcom działek budowlanych i innym inwestorom oferujemy gotowe projekty domów jednorodzinnych, garaży i innych budynków (także komercyjnych) - pochodzących z ponad 20 najważniejszych polskich pracowni architektonicznych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Poniżej przedstawiamy kilka fotografii z historii i bieżącego życia naszej Firmy.

Oferta bukmachera betsafe jest znakomita, a strona (mobilna) zaprasza do gry.

https://casinoeurodownload.com/

 

Historia