59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Atrakcyjny w Tylicach

Atrakcyjny w Tylicach

/Domy/Tylice k. Zgorzelca
Cena: 1 350 000 zł 7 105,26 zł/m2

Nowoczesny, wygodny dom z garażem w bryle budynku. Położony w miejscowości Tylice (gm. Zgorzelec), ok. 3 km. od  Zgorzelca. Do Tylic prowadzi droga powiatowa oraz chodnik.  Jest to szczególnie korzystna lokalizacja dla ludzi związanych zawodowo ze Zgorzelcem, Goerlitz, a także Kopalnią i Elektrownią Turów.  Nieruchomość położona w południowo-zachodniej części wsi (od strony wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego), w niewielkiej odległości od przystanku komunikacji samochodowej. Budynek wolnostojący, oddany do użytkowania w 2014 r, częściowo podpiwniczony. Jego powierzchnia całkowita wynosi ok. 190 m kw.  Budynek o ładnej bryle z podcieniem, tarasem i balkonem, kryty 2 spadowym dachem z oknami połaciowymi. Na parterze znajdują się: wiatrołap, łazienka, salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią. Na półpiętrze jest pokój z antresolą. Na poddaszu są 3 pokoje i druga łazienka. W najniższych kondygnacjach są: piwnica z 3 pomieszczeniami (pralnia, kotłownia i pom. gospodarcze) oraz garaż.  W garażu jest kanał naprawczy i dodatkowe wyjście na ogród. Brama garażowa otwierana jest elektrycznie.  Nad użytkowym poddaszem jest ocieplony niski strych, który można jednak wykorzystywać jako dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. W jednej z łazienek zamontowana jest kabina prysznicowa i wanna, w drugiej jest kabina. Budynek murowany - ściany zewnętrzne budynku są wykonane z pustaka ceramicznego i są ocieplone styropianem. Tynk strukturalny. Dach – ocieplony - kryty jest dachówką ceramiczną, karpiówką. Okna PCV (barwione 1 stronnie) z roletami zewnętrznymi, w tym okno wychodzące na taras ma zasilanie elektryczne. Na ścianach położne są gładzie i płytki ceramiczne, a na podłogach są panele i płytki.  Schody drewniane i betonowe. Budynek posiada instalację c.o. zasilaną piecem na paliwo stałe (z podajnikiem). Na całym parterze jest ogrzewanie podłogowe, na pozostałych kondygnacjach są grzejniki c.o. Ciepła woda z zasobnika zasilana wspomnianym piecem oraz kolektorami słonecznymi zamontowanymi na dachu. Dodatkowo w salonie jest zainstalowany kominek z kanałem rozprowadzającym ciepło na klatkę schodową. Budynek nie posiada wewnętrznej instalacji gazowej, lecz gaz sieciowy jest doprowadzony do granicy działki. Dom jest wpięty do kanalizacji gminnej. Posiada instalację alarmową. Możliowść szybkiego wydania nieruchomości.

Działka o powierzchni 817 m kw jest ogrodzona i w całości zagospodarowana. Posadowiona jest na niej szopa gospodarcza, wiata samochodowa (przylegająca do domu), zbiornik na wodę opadową podpięty do rury spustowej od rynien oraz inne elementy architektury ogrodowej.

Mając na uwadze, że tego rodzaju domy do sprzedania - trafiają się niezwykle rzadko - oferta ta stanowi  okazję dla poszukujących takiej nieruchomości! Kupi je ten kto pierwszy podejmie właściwą decyzję!

Cena ofertowa obejmuje umeblowanie kuchni i wynosi tylko 1 350 000 zł.  Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.
Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.  

Kontakt w sprawie oferty pośrednik Krzysztof Kwiatkowski tel. 606 803 617.

  • Typ domu: wolnostojący
  • Liczba pokoi: 5
  • Ogrzewanie: własne piec na ekogroszek
  • Powierzchnia działki : 817 m2

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617