59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Bliźniak z ogródkiem w cenie mieszkania do wykończenia

Bliźniak z ogródkiem w cenie mieszkania do wykończenia

/Domy/Zgorzelec
Cena: 912 800 zł 7 021,53 zł/m2

Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość  -  połowę bliźniaka, a jego powierzchnia użytkowa (wg. projektu) wynosi 130,4 m kw.

Budynek położony na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Reymonta (pomiędzy ul. Rzeczki Górne i Reymonta). W niewielkiej odległości od nieruchomości  znajdują się m. innymi: przystanek komunikacji miejskiej, tereny  rekreacyjne z Zalewem Czerwona Woda, plac zabaw, szkoła podstawowa, przychodnia lekarska, wyjazd na obwodnicę.

Przestrzeń domu w czytelny sposób została podzielona na strefę dzienną i nocną. Pierwsza z nich obejmująca parter, jest przestronna, jasna i otwarta. Łączy w sobie funkcje salonu, jadalni, z której jest bezpośrednie wejście do wydzielonej kuchni.  W tej części znajduje się też wyjście na taras. Dodatkowo na parterze jest wygodny wiatrołap – pełniący funkcję zamkniętego przedpokoju,  gabinet, pomieszczenie techniczne (pralnia), toaleta, schowek  i komunikacja ze schodami prowadzącymi na piętro. Strefę nocną, zaprojektowaną na poddaszu tworzą  cztery pokoje oraz łazienka.  Oba poziomy zajmują powierzchnię 130,4 m2. Dodatkowo nad piętrem znajduje się nieużytkowy strych, który można dowolnie zagospodarować.

Ściany wzniesione z cegły porotherm. Ocieplenie zewnętrzne styropian, tynk strukturalny. Strop betonowy nad pierwszym piętrem i drewniany ocieplony nad poddaszem. Dach kryty dachówką ceramiczną. Schody wewnętrzne drewniane. Taras wyłożony kostką betonową. Cena obejmuje też usypany podjazd i udział w wyłożonej kostką betonową drodze wewnętrznej.

Instalacje:  kanalizacja, woda, prąd. CO podłogowe – folie grzewcze zasilane elektrycznie (fotowoltaika). Stolarka  okienna PCV barwiona jednostronnie, 3 szybowa, z żaluzjami zewnętrznymi, parapety wewnętrzne granitowe. Pomieszczenia wewnętrzne otynkowane i pomalowane na biało. Sufity podwieszane.  Budynek w stanie deweloperskim. Do wykończenia pozostają: okładziny podłóg i ścian, montaż drzwi wewnętrznych oraz osprzętu elektrycznego, urządzenie łazienki i kuchni,  a także założenie ogrodu. Każda z nieruchomości będzie miała  swoją działkę gruntu (nieruchomość jest w trakcie podziału).

Fizycznie budynki zostanły już wybudowane. Natomiast formalny termin zakończenia inwestycji (odbiory, podziały działek) przewidywany jest do końca  II kwartału 2024. Zdjęcia przedstawione poniżej oddają aktualny stan zaawansowania prac, będą na bieżąco aktualizowane.

Cena ofertowa wynosi:  912 800 zł brutto z podatkiem VAT (7000 zł za m2). Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający! Nabywcy  przy kupnie są zwolnieni z opłaty 2% podatku PCC.

Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.
Kontakt w sprawie oferty Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606-803-617.

  • Liczba pokoi: 5
  • Powierzchnia działki : 200 m2

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617