59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Duży dom na dużej działce

Duży dom na dużej działce

/Domy/Gronów
Cena: 397 000 zł 1 075,88 zł/m2

Położony na dużej działce, w ustronnym miejscu budynek mieszkalny i gospodarcze z ogromnym potencjałem (w tym  z możliwością zamieszkania nawet dwóch rodzin).  Nieruchomość obejmuje duży, wolnostojący budynek mieszkalny, który w aktualnym stanie prawnym składa się z dwóch nieruchomości lokalowych (mieszkań) należących do jednego właściciela.  Daje to dodatkowe możliwości: wynajmu, czy dalszej odsprzedaży jednego z lokali. Jest też możliwość zmiany stanu prawnego na jedną nieruchomość.   

Nieruchomość znajduje się we wsi Gronów (gmina Zgorzelec), która oddalona jest od Zgorzelca  ok. 12,5 km. Budynek z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 369,13 m kw. Wybudowany w okresie przedwojennym w technologii murowanej, po znacznej renowacji i modernizacji.  Na parterze znajduje się - aktualnie użytkowany - lokal składający się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc, przedpokoju, hallu i ganka o łącznej powierzchni  177,22 m kw. Na poddaszu, które wymaga dalszych prac remontowo- budowlanych położony jest 2-gi  lokal o łącznej powierzchni 191,91 m kw (jego powierzchnia obejmuje też znajdujący się na parterze garaż). Zaplanowane są w nim: 5 pokoi, łazienka z wc i przedpokój.

W nieruchomości na przestrzeni ostatnich kilku lat wykonywano różne prace budowlano - remontowe, a także rozpoczęto prace remontowe w różnych pomieszczeniach. Jednak obiekt nadal wymaga sporych nakładów finansowych. Wyróżnia go przestronność większości pomieszczeń. Dom z tzw. klimatem i z olbrzymimi możliwościami funkcjonalnymi. Budynek ma instalację elektryczną, kanalizacyjną (szambo), wodną oraz co zasilane kotłem na ekogroszek z podajnikiem. Woda jest z sieci, ale na posesji dodatkowo jest także własna  studnia. Nieruchomość posadowiona  jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 2000 m2.  Oprócz budynku mieszkalnego posadowione są na niej 2 budynki gospodarcze (jeden z nich jedynie  częściowo jest zadaszony). Niezabudowaną część stanowi zagospodarowany i wypielęgnowany ogród z warzywniakiem i nasadzeniami drzewek oraz krzewów.  Przedmiotem oferty jest również druga niezabudowana działka o pow. 2929 m kw - przylegająca do posesji. Tak więc łączna powierzchnia gruntu wynosi 4929 m kw.

Nieruchomość położona od strony Pokrzywnika, na uboczu wsi (w  bezpośrednim sąsiedztwie posadowiona jest tylko jedna nieruchomość zabudowana - co zapewnia większe bezpieczeństwo).   Dom znajduje się  bezpośrednio przy wewnętrznej, gminnej drodze asfaltowej.

Cena ofertowa wynosi tylko: 397 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Kontakt w sprawie oferty, pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 602 383 470

  • Typ domu: wolnostojący
  • Liczba pokoi: 8
  • Okna: PCV
  • Ogrzewanie: własne na ekogroszek
  • Powierzchnia działki : 4929 m2

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617