59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Szereg z ogródkiem w stanie deweloperskim, położony w dzielnicy Ujazd w Zgorzelcu.

Szereg z ogródkiem w stanie deweloperskim, położony w dzielnicy Ujazd w Zgorzelcu.

/Domy/Zgorzelec
Cena: 637 000 zł 7 000 zł/m2

Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość  -  segment w zabudowie szeregowej 4 budynków,  a jego powierzchnia użytkowa (wg. projektu) wynosi 91,0 m kw.
Budynek położony na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Reymonta (pomiędzy ul. Rzeczki Górne i Reymonta). W niewielkiej odległości od nieruchomości  znajdują się m. innymi: przystanek komunikacji miejskiej, tereny  rekreacyjne z Zalewem Czerwona Woda, plac zabaw, szkoła podstawowa, przychodnia lekarska, wyjazd na obwodnicę.
Przestrzeń domu w czytelny sposób została podzielona na strefę dzienną i nocną. Pierwsza z nich obejmująca parter, jest przestronna, jasna. Łączy w sobie funkcje połączonego salonu i jadalni (z  wyjściem na taras) i komunikacją ze schodami prowadzącymi na piętro. Dodatkowo na parterze jest wiatrołap – pełniący funkcję zamkniętego przedpokoju,  wydzielona kuchnia, toaleta. Strefę nocną, zaprojektowaną na poddaszu tworzą  trzy pokoje oraz łazienka.  Oba poziomy zajmują powierzchnię użytkową 91,0 m2. Dodatkowo nad piętrem znajduje się nieużytkowy strych, który można dowolnie zagospodarować. Ściany wzniesione z betonu komórkowego Solbet. Ocieplenie zewnętrzne styropian, tynk strukturalny. Strop betonowy nad pierwszym piętrem i drewniany ocieplony nad poddaszem. Dach kryty dachówką ceramiczną. Schody wewnętrzne drewniane. Taras wyłożony kostką betonową. Cena obejmuje też usypany podjazd i udział w wyłożonej kostką betonową drodze wewnętrznej. Instalacje:  kanalizacja, woda, prąd. CO podłogowe – folie grzewcze zasilane elektrycznie (fotowoltaika). Stolarka  okienna PCV barwiona jednostronnie, 3 szybowa, z elektrycznymi żaluzjami zewnętrznymi, parapety wewnętrzne granitowe. Pomieszczenia wewnętrzne otynkowane i pomalowane na biało. Sufity podwieszane.  Budynek w stanie deweloperskim. Do wykończenia pozostają: okładziny podłóg i ścian, montaż drzwi wewnętrznych i  osprzętu elektrycznego, urządzenie łazienki i kuchni, a także założenie ogrodu. Każda z nieruchomości będzie miała  swoją działkę gruntu (nieruchomość jest w trakcie podziału- koncepcja podziału znajduje się na załączonym do oferty zdjęciu).

Fizycznie budynki zostały już wybudowane. Natomiast formalny termin zakończenia inwestycji (odbiory, podziały działek) przewidywany jest do końca  II kwartału 2024.

Cena ofertowa wynosi: 637 000 zł brutto z podatkiem VAT (7000 zł za m2). Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający!
Nabywcy  przy kupnie są zwolnieni z opłaty 2% podatku PCC.
Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.
Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606 803 617

  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia działki : 200 m2

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617