59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Wygodny po remoncie w Zawidowie - taniej

Wygodny po remoncie w Zawidowie - taniej

/Domy/Zawidów
Cena: 610 000 zł 3 388,88 zł/m2

Duży i wygodny dom w śródmiejskiej, zwartej zabudowie. Położony bezpośrednio przy ul. Jana Pawła II. Zaledwie ok. 100 m od centralnego placu Zawidowa – Placu Zwycięstwa, przy którym m. innymi ma swoją siedzibę Urząd Miasta.

Budynek murowany przedwojenny, po kapitalnym remoncie i modernizacjach. Wpisany do gminnej ewidencji zabytków. Jego powierzchnia użytkowa wynosi ok. 180 m kw. Jego program użytkowy to: 6 pokoi, 2 kuchnie i łazienka z toaletą oraz komunikacja. Dach kryty dachówką ceramiczną. Ściany zewnętrzne budynku są ocieplone, okna PCV. Na podłogach położone są płytki ceramiczne i panele.  Na ścianach gładzie, płytki ceramiczne. Pomieszczenia są ustawne,  funkcjonalne i zadbane. Centralne ogrzewanie zasilane jest kotłem na paliwo stałe. Pomysłowo umiejscowiony piec znajduje się w korytarzu na parterze. Ciepła woda ogrzewana jest kolektorami słonecznymi znajdującymi sie na dachu.

Na parterze – znajdują się: wygodny korytarz, wydzielony apartament składający się z 2 pokoi i kuchni  pokój i łazienka z wc. Korytarz jest przelotowy – prowadzi od wejścia z ulicy do wejścia na ogród. Są w nim zamontowane ładne i wygodne bukowe schody wewnętrzne prowadzące na piętro. Podobne, prowadzące na strych  są zamontowane na piętrze. W dużej łazience zainstalowane są: wanna, kabina, umywalka, wc i jest przyłącze pralki. Na piętrze są korytarz, 3 pokoje oraz kuchnia. Z tego korytarza jest wyjście na balkon. Budynek w niewielkiej części podpiwniczony. Ocieplony strych jest nieużytkowy jednak nadaje się do adaptacji na cele mieszkalne.

Dom posadowiony jest na ładnie zagospodarowanej działce stanowiącej przedmiot własności. Jej powierzchnia wynosi 313 m kw. Posadowione są na niej budynki z pomieszczeniami gospodarczymi.

Właściciele posiadają również oddalony od opisanej nieruchomości o ok. 200 m własny garaż. Jest on posadowiony na gminnej działce. Z tytułu jej dzierżawy płacą urzędowi ok. 300 zł rocznie. Niniejsza oferta obejmuje również garaż z możliwością przejęcia umowy dzierżawy działki.

 

Sąsiedztwo sprawia, że w nieruchomości możemy czuć się bezpiecznie. Zawidów to miasteczko, w którym znajduje się drogowe przejście graniczne do Czech. Odległość do Zgorzelca wynosi zaledwie ok 16 km, do Lubania 22,5 km, do Elektrowni Turów ok. 20 km, a do Bogatyni ok 23 km.

 

Mając na uwadze, że tego rodzaju wyremontowane i doskonale utrzymane  domy do sprzedania - trafiają się niezwykle rzadko - oferta ta stanowi  okazję dla poszukujących dużej i wygodnej nieruchomości! Układ funkcjonalny budynku sprawia , że doskonale nadaje się on dla 2 pokoleniowej rodziny, lub do prowadzenia w jego części działalności gospodarczej. Kupi je ten kto pierwszy podejmie właściwą decyzję!

Cena ofertowa wynosi 610 000 zł. -do negocjacji.  Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.
Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.  

Kontakt w sprawie oferty pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606 803 617.

  • Liczba pokoi: 6
  • Powierzchnia działki : 313 m2

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617