59-900, Armii Krajowej 103/1, Zgorzelec,     tel.: 75 775 27 72, fax: 75 771 35 49, kom.: 602 383 470 lub 606 803 617    biuro@impet.zgorzelec.pl

Tanie w zakupie i utrzymaniu

Tanie w zakupie i utrzymaniu

/Mieszkania/Zgorzelec, Ujazd
Cena: 247 000 zł 4 940 zł/m2

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na II piętrze kamienicy przy ul. Łużyckiej w Zgorzelcu.  Lokal znajduje się przy  skrzyżowaniu z ul. Reymonta.  Powierzchnia użytkowa lokalu 50,69  m2 i obejmuje 2 pokoje, kuchnię, toaletę.  Lokal rozkładowy, bez pomieszczeń przechodnich. Jedynie w kuchni  jest wejście do spiżarki, która obecnie pełni funkcję łazienki. Całą powierzchnię tego pomieszczenia  wypełnia wanna. Lokal ogrzewany jest kaflowymi piecami węglowymi. Brak c.o., ale do mieszkania dochodzi gaz ziemny - co daje możliwość  (przy wykorzystaniu dopłat) na przejście na te źródło opalania.  Mieszkanie wyróżniają przestronne, ustawne i widne pomieszczenia.  Jeden pokój ma okna od strony ulicy, natomiast drugi oraz kuchnia mają okna od strony podwórka. Po wykonaniu modernizacji i remontu będzie to piękny lokal, w którym będzie się wszystkim dobrze mieszkało.  Kamienica jest po częściowym remoncie. Właściciele w ramach posiadanego udziału użytkują piwnicę. Dodatkowo na sąsiedniej działce jest posadowiony budynek gospodarczy w zabudowie bliźniaczej. Jago połowę użytkuje aktualny właściciel mieszkania  i istnieje możliwość przejęcia korzystania z niego - za dodatkową opłatą 20 tys. zł. Lokal ma niskie koszty utrzymania . Miesięczny czynsz z funduszem remontowym wynosi zaledwie 146,31 zł. Dużym atutem  tej nieruchomości jest fakt, że w jej pobliżu znajdują się m. innymi; przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, kościół, liczne sklepy (w tym Biedronka) i punkty usługowe.

Cena ofertowa wynosi:  247 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

 Tak więc w cenie kawalerki możecie Państwo nabyć 2 pokojowe, duże, wygodne mieszkanie o bardzo niskich kosztach utrzymania.


Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.
Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K. C.
Kontakt w sprawie oferty pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606 803 617.

  • Czynsz: 146
  • Ilość pokoi: 2
  • Piętro: II
  • Typ kuchni: osobno
  • Ogrzewanie: piece kaflowe
  • Balkon: brak

Skontaktuj sie z agentem lub pozostaw nam swoje dane.

nasz-zespol

Agent

Krzysztof Kwiatkowski

606 803 617